Devsoft Baltic OÜ

Tooted

Survey.JS

Veebis on uuringute loomiseks palju lahendusi. Vaatamata sellele on SurveyJS meeskond kindlalt veendunud, et SurveyJS on selleks kõige õigem vahend.

Erinevalt enamikust teistest lahendustest koosneb SurveyJS Project kolmest täiesti sõltumatust osast: run-time SurveyJS teek, SurveyJS redaktor ja SurveyJS teenus tulemuste salvestamiseks ja analüüsimiseks. Võite kasutada terviklahendust või ainult teeki. Võite kasutada SurveyJS teenust oma tulemuste salvestamise kohana või salvestada need oma salvestusruumi. Võite vabalt kasutada SurveyJS redaktorit või integreerida redaktor oma veebilehele.

Xenarius.NET

Teie otsetee ASP.NETist Mobile Worldi.

Tutvuge Xenariusega – low-code online-IDE, mis on spetsiaalselt loodud ASP.NETi arendajatele lisa mobiilirakenduste loomiseks ärivaldkondade veebilehtedele. Xenariusel on integreeritud ekraani disainer, kümneid vidinaid, üldtunnustatud programmeerimiskäskudega koodide ehitaja. Xenarius järgib mitme kasutajaga mobiilirakenduse parimaid tavasid käsitlevaid juhiseid ja annab teile vabaduse kasutada mistahes andmeid REST ja OData teenuste kaudu.

Võtke meiega ühendust