Devsoft Baltic OÜ

Tooted

Survey.JS

Veebis on uuringute loomiseks palju lahendusi. Vaatamata sellele on SurveyJS meeskond kindlalt veendunud, et SurveyJS on selleks kõige õigem vahend.

Erinevalt enamikust teistest lahendustest koosneb SurveyJS Project kolmest täiesti sõltumatust osast: run-time SurveyJS teek, SurveyJS redaktor ja SurveyJS teenus tulemuste salvestamiseks ja analüüsimiseks. Võite kasutada terviklahendust või ainult teeki. Võite kasutada SurveyJS teenust oma tulemuste salvestamise kohana või salvestada need oma salvestusruumi. Võite vabalt kasutada SurveyJS redaktorit või integreerida redaktor oma veebilehele.

Cloud4RPi

Cloud4RPi on pilvepõhine teenus, mis võimaldab teil oma IoT-seadmeid kaugjuhtida. Pärast seda kui olete lõpetanud lihtsa ühendustoimingu meie kliendi andmeteeki, saate seadistada hoiatusi, mis annavad teile teada kui teie seade läheb võrguühendusest välja või kui sensor väljub määratud vahemikust.

Mobiilisõbraliku esipaneeli kasutajaliidese seadistamine võtab ainult mõned minutid ja see ei vaja kodeerimist. Võite oma esipaneeli ükskõik kellega jagada, isegi kui neil pole Cloud4RPi kontot.

Võtke meiega ühendust